Nie mniej jednak, zdecydowanie na prowadzanie w zakresie popularności wysuwają się bokserki, które nosi obecnie większość mężczyzn. Wynika to przede wszystkim z wspomnianej mody, ale także z dobrze uszytej formy, która dobrze dopasowuje się do budowy każdego mężczyzny. Warto podkreślić, że bokserki w ich dopasowanej formie mają także znaczenie estetyczne, które ma tutaj podobne znaczenie, jak idealnie dobrany biustonosz uwydatniający biust.

Po za tym wygoda, jaką zapewniają bokserki ma tutaj istotne znaczenie. Wobec tego panowie decydują się na nie zarówno na co dzień, do garnituru, na wakacjach, czy także do sportowych zmagań. Bokserki występują również w wersji nieco luźniejszej lub bardzo mocno dopasowanej, ich podobną formę mają szorty, które zdecydowanie stanowią luźny, niedopasowany model, który nie jest obecnie pożądanym produktem.

Jak widać panowie nie mają zbyt dużych problemów z wyborem swojej bielizny, wystarczy wybrać rozmiar M, L, czy większy i wiernie przez kilka lat mogą przy nich pozostać.

By Sabina